Falstart !!!

W sobotę 28 marca o godzinie 15 na stadionie w Iłowie rozpoczął się mecz między miejscową Polonią a Tęczą Miłomłyn. Tego dnia piłkarze z Iłowa nie będą mile wspominać. Mecz w Iłowie miał być rewanżem za lanie jakie poloniści dostali w Miłomłynie, lecz ta sztuka niestety im się nie udała.

Mecz rozpoczął się od ataków gości lecz skutecznie interweniował w bramce Dunajski. Co się odwlecze to nie uciecze i w 30 minucie z wrzutki jednego zawodników z Miłomłyna wyszedł strzał życie i piłka wylądowała w siatce. Piłkarze czekali na gwizdek kończący pierwszą połowę gdzie nagle nasi obrońcy popełnili błąd i w sytuacji sam na sam górą był piłkarz Tęczy. Druga połowa rozpoczęła  się fatalnie dla piłkarzy z Iłowa. Piłkarze z Miłomłyna w 47 minucie wyprowadzili kontrę i podwyższyli wynik na 3-0 który utrzymał się do końca meczu.

Piłkarze Polonii Iłowo będą mieli okazję na poprawę humorów 4 kwietnia kiedy zmierzą się z Janowcem Kościelnym na ich terenie.

Polonia Iłowo    0-3    Tęcza Miłomłyn

Skład Polonii: M.Dunajski- Kwaśniewski Kruszyński ( 78 Bonisławski) Gregorczyk K.Browarek ( 60 Popiołek) - Stando Piotrkowski K.Kruszyński Ernest ( 65 Mróz) P.Dunajski ( 50 D.Browarek) - Jakim