Podsumowanie przygotowań !!!!

Start ligi zbliża się wielkimi krokami!!! Już w najbliższą sobotę Polonia rozegra pierwsze spotkanie w tym roku o punkty!!! Czas najwyższy więc podsumować przygotowania do rundy rewanżowej!!!

8 spotkań 4 zwycięstwa 3 porażki 1 remis

Bilans rozegranych spotkań jest zróżnicowany. Poloniści na 8 spotkań 4 razy schodzili z boiska jako zwycięscy doznali 3 porażek i raz zremisowali. Cieszyć może iż zwycięstwa Polonii były bardzo okazałe dwa razy wygrywając po 4-1 ( ze Szreńskiem i Kozłowem ) 6-2 ( z Iskrą Narzym ) oraz jedno skromne zwycięstwo 1-0 ( Lidzbark).

Mecze rozstrzygane na niekorzyść Iłowianie przegrywali skromnie różnicą jednej bramki 1-0 ( z Lidzbarkiem ) taki sam wynik padł też z Działdowem oraz 2-1 ( z Kuczborkiem )

Jeden remis Polonia odnotowała w starciu z zespołem z Rybna. (1-1)

Strzelone bramki – 16

Stracone bramki – 8

Strzelcy : 6 – Jakim 3 – Kamil Kruszyński 2- Pieckowski 1 – Łukasz Kruszyński , Daniel Browarek , Stando ,

Piotr Dunajski

W sparingach zagrało 25 zawodników.

Pierwsze spotkanie Polonia rozegra 28 Marca o godzinie 15 przed własną publicznością z Tęczą Miłomłyn!!! Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!!!