Zaczynamy!!!!!!

Już w najbliższą sobotę tzn. 28 marca o godzinie 15 na stadionie w Iłowie rusza runda rewanżowa Ligi Okręgowej !!!  Miejscowa Polonia podejmować będzie Tęczę Miłomłyn!!!

Zespół z Miłomłyna zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli. W 17 spotkaniach zdobyli oni 29 punktów. 9 razy zwyciężali 2 mecze zremisowali oraz doznali 6 porażek.

W pierwszym meczu tych ekip w Miłomłynie padł wynik 6-2 dla gospodarzy. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Michał Stando oraz Adam Pankiewicz.

Zespół z Miłomłyna przyjedzie do Iłowa jako murowany faworyt tego spotkania lecz miejmy nadzieje że piłkarze Macieja Grabińskiego dadzą z siebie wszystko i zrewanżują się za wysoką porażkę w Miłomłynie i  wywalczą zwycięstwo przed własną publicznością.

Polonia Iłowo - Tęcza Miłomłyn

28.03.2015

Godzina 15

Stadion w Iłowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz !!!